piątek, 3 sierpnia 2012

Profesjonalna Torba Wizażysty


Witam serdecznie ;-)

Dzisiaj zaprezentuję bardzo fajną i praktyczną 
Profesjonalną Torbę Wizażysty
zakupioną TUTAJ


Wymiary torby po złożeniu:
Dł. 37 cm
Szer. 18cm
Wys. 26 cm
Wymiary torby po rozłożeniu:
Dł. 95 cm
Szer. 37 cmPoczątkowo torba wydawała mi się mało pojemna, mimo wielu przegródek, zameczków itp gadżecików, jednak gdy ją otrzymałam, bardzo mnie zaskoczyło ile do niej można wpakować.
Niemniej jednak trzeba poznać umiar tego wpychania, gdyż od góry ma klapę, którą z przodu zapinamy na "guziki" (nie znam fachowej nazwy tego typu zapięcia) ;-)
Torbę można nosić za widoczny uchwyt lub na pasku na ramię, który możemy na wiele sposobów przypiąć, gdyż mamy w środku aż 4 zaczepy do paska i na rączce kolejne dwa, więc można to dopasować do własnych upodobań.Po odchyleniu do tyłu klapy mamy cztery zamki błyskawiczne... na tym etapie wiele więcej nie widać...


Boki torby mamy usztywnione szerokimi sztywnymi rzepami; wystarczy je rozszczepić, odchylić i....


... wówczas odsłania się całe wnętrze torby...


tym sposobem widać, że w środku znajdują się 3 przeźroczyste sztywne przegrody
na przedniej ścianie torby mamy 3 przeźroczyste kosmetyczki, zamykane na zamek..
odsłaniając czarną klapę z tylnej ścianki torby...


 .. mamy etui na pędzle...
ja oczywiście pędzle trzymam w swoim pasie Mery Macom, dlatego tą część wyposażenia torby wykorzystałam na kredki, konturówki, korektory, błyszczyki oraz tusz do rzęs. Dzięki temu rozwiązaniu nie muszę już szukać odpowiedniej kredki czy konturówki...

Z myślą o pędzlach producent bardzo fajnie pomyślał o zabezpieczeniu włosia pędzli przy pomocy przezroczystego materiału PCV, który umieszczamy pod pędzlami i na górze oraz dodatkową czarną materiałową klapą, widoczną na drugim zdjęciu powyżej...


 Powyższe zdjęcia przedstawiają wspomniane wcześniej 3 kosmetyczki zamykane na zamek, na stałe umieszczone na przedniej ścianie torby.


 Pierwsza z przezroczystych przegród jest jedną komorą z dwoma poziomymi zamkami... postanowiłam umieścić tutaj podkłady MAP, gdyż w zależności od wygody sięgam po nie albo dolnym albo górnym zamkniem...


 Druga przegroda została przez środek przeszyta nićmi, dzięki czemu mamy dwie oddzielne komory, zamykane jednym zamkiem od góry. Jest to bardzo fajne rozwiązanie, gdyż umożliwia bardziej stabilną organizację mniejszych kosmetyków, które nie będą się mieszać ani nachodzić na siebie.


Trzecia przegroda jest jedną większą komorą, do której łatwiej umieścić większe kosmetyki. U mnie ta przegroda znalazła zastosowanie dla palety podkładów UF Kryolan, palety cieni pastelowych MAP oraz paletki Glamour Glow Kryolan.

Gdy zakryjemy sobie etui na pędzle czarną klapą, na tylnej ściance torby mamy jeszcze jedną, nieprzeźroczystą przegródkę, zamykaną na zamek, bardzo pojemną i u mnie tam miejsce znalazły najlepsze palety cieni (2 palety MAP, 1 paleta MUST oraz 3 palety MAC)
i dwa pudry Kryolana (fixujący P4 oraz anti-shine)Przy zamkniętej torbie od tylnej strony mamy jeszcze jeden zamek. Przegroda ta nie jest duża, nie jest pojemna, ale na jakieś np. notatki w sam raz... Ja tam trzymam nieużywany pasek na ramię ;-)